Export produktov do PDF

PoradňaKategória otázky: WooCommerceExport produktov do PDF
Igor spýtané 5 mesiace dozadu

Zdravím, viete mi poradiť, existuje nejaký plugin alebo nejaký iný spôsob na export všetkých produktov eshopu do súboru PDF?

5 odpovedí
Vladimír Juroško Autor blogu zodpovedané 5 mesiace dozadu

Dobrý deň,
Potrebujem viac informácii aby som vedel správne poradiť:

  1. musí to byť formát pdf, či môže byť aj csv, txt alebo excel?
  2. má to byť nejako pekne naštýlované?
  3. k čomu ma slúžiť export?
  4. aké údaje majú byť exportované – názov, popis, fotka atď?
Igor zodpovedané 5 mesiace dozadu

Môže to byť aj excel. Ale ak by to nebolo veľmi komplikované, tak super by bolo, ak by to bolo PDF s názvom produktu a fotkou. Potrebujem zoznam produktov, v ktorom si vyšktrám produkty, ktoré chcem vyhodiť z eshopu. 

Ďakujem

Marek zodpovedané 5 mesiace dozadu

DO PDF myslim ze to nepojde, ked je ste stale obrazok tak ako .jpg mozete pretransferovat do .pdf… a opacne…   tazko potom vybeu a prace s tymto dokumentom…  Su ine jednoduchsie verzie na stiahutie … treba viac specifikacii …  Viac info vyskusame… …
 
 

Vladimír Juroško Autor blogu zodpovedané 5 mesiace dozadu

WooCommerce má na to už vstavanú funkcionalitu exportu do csv. čo sa týka exportu do pdf, tak takú situáciu som ešte osobne neriešil. Pozrel som si, či na to existujú nejaké pluginy no nič schopné som neobjavil. V prípade, že to pdfko má slúžiť len na vytriedenie produktov tak by som postupoval takto:

  1. otvoril si v administrácii zoznam produktov a nastavil by som si v možnostiach zobrazeniach dostatočné číslo položiek na stranu, aby sa mi v zozname zobrazili všetky produkty.
  2. Dal by som si v prehliadači tlačiť stranu a tam nastavil uložiť ako pdf -> to mi uloží zoznam produktov zo stránky aj z ich obrázkami.
Igor zodpovedané 5 mesiace dozadu

Ďakujem za odpoveď

Opovedať

7 + 15 =