Plugin Smusher

Marek spýtané 8 mesiace dozadu

Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím pomôcť? Nainštaloval som si plugin Smusher a prebehol som si tým fotky ale titulná fotka na stránke sa mi zmenila na. Tak som nahral novu v lepšej kvalite ale problém je že tá zlá kvalita tam ostáva stále. Skúšal som aj odinštalovať ten plugin ale výsledok rovnaký.
Ďakujem za každú radu 🙂

4 odpovedí
Vladimír Juroško Autor blogu zodpovedané 8 mesiace dozadu

Ahoj,
Myslíš plugin WP Smush? Neviem, či to má spojitosť s tým pluginom. V url adrese obrázka vidím, že ti ho načítava z CDN wp.com. Pravdepodobne to máš zapnuté v plugine jetpack. To by mohla byť príčina. 
Skús zrušiť to nastavenie a daj vedieť či pomohlo.
 
 

marek zodpovedané 8 mesiace dozadu

Parada, ďakujem moc, pomohlo to. V plugine jetpack bolo zapnuté vylepšenie výkonu a po vypnutí je obrázok hneď v lepšej kvalite. 🙂 Ešte mám jeden malý problém. Mal som vypnuté indexovanie cez wordpress a teraz keď som ho zapol tak mi v google console hlási, že stránka je Indexovaná, ale zablokovaná súborom robots.txt. Nevieš čo s tým?

Blokovanie robots.txt

Vladimír Juroško Autor blogu zodpovedané 8 mesiace dozadu

Robots.txt na tvojom webe vyzerá v poriadku. Ak používaš nejaký cache plugin tak skús premazať cache. Prípadne počkaj, či to aj zajtra bude ukazovať, možno to google search trvá chvíľu.

Marek zodpovedané 8 mesiace dozadu

Premazal som cache, počkal som deň a už je to v poriadku, ďakujem ti za rady, moc si mi pomohol 🙂 peknú nedeľu prajem

Opovedať

14 + 0 =