pluginy-pre-plateny-obsah-a-filter

PoradňaKategória otázky: WordPresspluginy-pre-plateny-obsah-a-filter
Jozef spýtané 7 mesiace dozadu

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu ohľadne pluginov.
Tvorím stránku s plateným obsahom, podobné online magazínom ako Denník N napr.

  1. Potrebujem podrobný filter na položky na stránke bez predaja. Podobné ako WOOF – neviem či funguje bez WOO. Našiel som MDTF no s ním nemám skúsenosť. Prípadne neviem či by som mohol použiť niečo ako filter na fotky v galérii.
  2. Plugin pre platený obsah. Rozdelenie obsahu, čo je free, paid. Membership atd. možnosť platba kartou ideálne, alebo na účet, neviem či sa dá využiť WOOC týmto spôsobom.

ďakujem za odpoveď
Jozef

2 odpovedí
Vladimír Juroško Autor blogu zodpovedané 6 mesiace dozadu

Dobrý deň,
Výber filtrovacieho pluginu závisí od vašich konkrétnych potrieb – či potrebujete filtrovať len podľa kategórii a tagov, alebo aj podľa metadát, ACF a podobne. Ja používam plugin facetWP, ale ten by bol podľa mňa pre vás ťažký. Môžte skúsiť plugin Essential Grid, ktorý je jednoduchší na používanie, no dokáže len základné filtrovania zoznamy.
Čo sa týka plateného obsahu, tak asi by som do toho nezapájal aj woocommerce, aj tak by na to bolo treba plugin. čo sa týka membershipu, tak top je memberpress, ale je pomeren drahý. 
Dajte potom vedieť pre ktoré ste sa rozhodli 🙂

Jozef zodpovedané 6 mesiace dozadu

Zdravím Vás Vlado,
 
v prvom rade ďakujem za odpoveď. 🙂
 
Na základe Vašej odpovede ma napadla základná otázka. Ako by ste chcel ako konzument vína (neviem či ste), nájsť recenziu vína, toho čo potrebujem v tisíckach vín NAJRÝCHLEJŠIE?
 
Myslíte, že najrýchlejšie sa dá hľadať podľa metadát? Možná intuitívne vyhľadávanie(ikony), základné rozdelenie alebo najčastejšie vyhľadávané slovo by mohlo mať svoju kategóriu, čo myslíte?
 
Ďakujem za odpoveď
 
PS: Kúpil som si builder Divi a je to super pre človeka, ktorý nechce ísť do hĺbky, mimochodom.
 
S pozdravom
 
Jozef

Opovedať

16 + 12 =