Najlepšie WooCommerce pluginy pre faktúry

Faktúry vo WooCommerce sú dôležitou súčasťou obchodného procesu. Na vystavovanie, export, posielanie a tlač faktúr (invoice) existujú viaceré pluginy pre fakturáciu.

Najlepšie WooCommerce pluginy pre faktúry

WooCommerce SuperFaktura

WooCommerce SuperFaktura patrí medzi najlepšie pluginy pre faktúry. Je praktickým rozšírením WooCommerce pre menšie e-shopy. Tento plugin umožňuje vytváranie faktúr použitím on-line aplikácie SuperFaktura. Môžete si tu tiež nastaviť číslovanie faktúr, zasielanie e-mailov a pre prihlásených používateľov aj zobrazenie faktúry v detaile objednávky.

SuperFaktura
SuperFaktúra – vzhľad

Viac info

WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips

WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips je praktický nástroj vhodný pre každý internetový obchod. Plugin automaticky pridáva faktúru alebo dodací list vo formáte PDF k e-mailu, ktorý zákazníkovi potvrdzuje objednávku tovaru. Môžete si tiež nastaviť, ktorým zákazníkom chcete faktúru posielať.

WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips
Woo PDF Invoices & Packing Slips

Viac info

WooCommerce Print Invoice & Delivery Note

Tento Woo plugin pridáva na stránku objednávky nový postranný panel. Poskytuje možnosť tlače faktúr a dodacích listov pre jednotlivé objednávky produktov. Môžete tiež upravovať názov obchodu, adresu, podmienky reklamácie a refundácie, poznámky k objednávke a podobne.

WooCommerce Print Invoice & Delivery Note
Woo Print Invoice & Delivery Note

Viac info

WooCommerce Fakturoid plugin

Fakturoid umožňuje vytvorenie faktúry priamo v internetovom prehliadači alebo pomocou API. Poskytuje automatické vytváranie faktúr, ich odosielanie, kontrolu platieb, export faktúr do PDF a vybraných účtovných programov. Program využíva uložené údaje registrovaných zákazníkov, reaguje tiež na zmeny uložených údajov.

WooCommerce Fakturoid plugin
Woo Fakturoid plugin

Viac info

Fakturácia vo WooCommerce – zhrnutie

Pre Slovenský trh odporúčam použiť službu SuperFaktura pre jej jednoduchosť a prehľadnosť.

Pomohol vám tento článok? Podporte ma prosím jeho zdieľaním. 👍

2 KOMENTÁRE

  1. Prave po nociach prehliadavam web a hladam ako si spravit eshop cez woocommerce, tieto clanky od teba su na nezaplatenie ;), velka vdaka!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.