WooCommerce návod pre začiatočníkov

Kompletný WooCommerce návod v slovenčine. Jednoduchý manuál ako si spraviť eshop určený pre začínajúcich aj pokročilých používateľov tohto pluginu.

WooCommerce návod pre začiatočníkov

Najrozsiahlejší bezplatný / voľne dostupný online WooCommerce návod v slovenčine. Verím tomu, že tento manuál ako si založiť eshop predčí aj draho platené Woo kurzy.

💡 V tomto manuály sa zameriavam na WooCommerce. Veci týkajúce sa WordPressu nájdete v kompletnom WordPress návode.

WooCommerce návod – obsah

Návod tvoria jednotlivé články a ich časti, na ktoré sa dostanete kliknutím požadovanej položky v štruktúre.

Úvod 📢

Inštalácia ⬇️

💡 Tip na šablóny: Z prémiových tém mám dobré skúsenosti so šablónami StudioPress a Flatsome. Z bezplatných šablón s oficiálnou WooCommerce témou Storefront.

Základné nastavenia ⚙️

Nastavenia produktov 📦

Doprava 🚚

Daňové sadzby a DPH 💰

Štatistiky 📈

💡 Tip: Pre rýchly WooCommerce web je kľúčové vybrať si správny hosting. Odporúčam vsadiť na overenú kvalitu: WebSupport, Webglobe-Yegon alebo Wedos

Nastavenia emailov ✉️

Účet 👥

Platby 💳

💡 Tip: Zľava 5% na všetky pluginy z platobnebrany.sk. Nájdete tu pluginy na platobné brány a fakturáciu. Pri objednávke stačí zadať do kolonky kupón názov blogu: jurosko.sk

Produkt 📦

Kategórie a značky 🏷️

💡 Tip: Neviete si rady s eshopom? Zľava 5% na WooCommerce kurzy od WP Academy. Exkluzívne pre čitateľov tohto blogu. Pri objednávke kurzu stačí zadať do kolonky kupón názov blogu: jurosko.sk

Zľavové kupóny 🔖

Objednávky 🛒

REST API a shortkódy 🚀

Import a export 🛠️

Pluginy ⚡

💡 Tip: na oficiálnej stránke WooCommerce môžete nájsť takmer 300 užitočných prémiových pluginov. Taktiež odporúčam pozrieť pluginy od YITH, kde je množstvo užitočných bezplatných a prémiových pluginov.

Alternatívy 💻

Ako si spraviť eshop – na záver

Stálo ma dosť úsilia ❤️ vytvoriť pre vás tento manuál o WooCommerce, preto pevne dúfam, že bude pre vás užitočný. Snažil som sa ho napísať jednoducho, po lopate, pre začiatočníkov bez technického zamerania.

Ak sa nemýlim, je to najrozsiahlejší bezplatný/voľne dostupný online WooCommerce návod ako si spraviť eshop v slovenčine. Verím tomu, že sa vyrovná, či dokonca predčí mnohé platené kurzy.

💡 Tip na záver: Ani po prečítaní tohto návodu si neviete si rady s eshopom? Využite zľavu 5% na WooCommerce kurzy od WP Academy. Exkluzívne pre čitateľov tohto blogu. Pri objednávke kurzu stačí zadať do kolonky kupón názov blogu: jurosko.sk
Pomohol vám tento článok? Podporte ma prosím jeho zdieľaním. 👍

6 KOMENTÁRE

  1. Mozno by ste mohli spravit aj nejaky manual ako spojit woocommerce s nejakym uctovnym programom ci uz Omega alebo Money. Myslim ze by to vela ludom pomohlo. Dakujem.

    Jozef

    • Dobrý deň, prepojenie na účtovný systém Kros Omega alebo Money si používateľ nedokáže spraviť sám, nakoľko na to (v súčasnosti) neexistuje plugin. Takže je potrebné využiť služby programátora alebo firmy, ktorá ponúka takúto službu. Existujú jedine pluginy na fakturáciu ako je napríklad SuperFaktúra.

    • Návod tvoria jednotlivé články, na ktoré sa dostanete kliknutím požadovanej položky v obsahu vyššie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.