WooCommerce návod pre začiatočníkov

Kompletný WooCommerce návod v slovenčine. Jednoduchý manuál ako si spraviť eshop určený pre začínajúcich aj pokročilých používateľov tohto pluginu.

WooCommerce návod pre začiatočníkov

Najrozsiahlejší bezplatný / voľne dostupný online WooCommerce návod v slovenčine. Verím tomu, že tento manuál ako si založiť eshop predčí aj draho platené Woo kurzy.

💡 V tomto manuály sa zameriavam na WooCommerce. Veci týkajúce sa WordPressu nájdete v kompletnom WordPress návode.

WooCommerce návod – obsah

Návod tvoria jednotlivé články a ich časti, na ktoré sa dostanete kliknutím požadovanej položky v štruktúre.

Úvod 📢

Inštalácia ⬇️

💡 Tip na šablóny: Z prémiových tém mám dobré skúsenosti so šablónami StudioPress a Flatsome. Z bezplatných šablón s oficiálnou WooCommerce témou Storefront.

Základné nastavenia ⚙️

Nastavenia produktov 📦

Doprava 🚚

Daňové sadzby a DPH 💰

Štatistiky 📈

💡 Tip: Pre rýchly WooCommerce web je kľúčové vybrať si správny hosting. Odporúčam vsadiť na overenú kvalitu: WebSupport, Webglobe-Yegon alebo Wedos

Nastavenia emailov ✉️

Účet 👥

Platby 💳

💡 Tip: Zľava 5% na všetky pluginy z platobnebrany.sk. Nájdete tu pluginy na platobné brány a fakturáciu. Pri objednávke stačí zadať do kolonky kupón názov blogu: jurosko.sk

Produkt 📦

Kategórie a značky 🏷️

💡 Tip: Neviete si rady s eshopom? Zľava 5% na WooCommerce kurzy od WP Academy. Exkluzívne pre čitateľov tohto blogu. Pri objednávke kurzu stačí zadať do kolonky kupón názov blogu: jurosko.sk

Zľavové kupóny 🔖

Objednávky 🛒

REST API a shortkódy 🚀

Import a export 🛠️

Pluginy ⚡

💡 Tip: na oficiálnej stránke WooCommerce môžete nájsť takmer 300 užitočných prémiových pluginov. Taktiež odporúčam pozrieť pluginy od YITH, kde je množstvo užitočných bezplatných a prémiových pluginov.

Alternatívy 💻

Ako si spraviť eshop – na záver

Stálo ma dosť úsilia ❤️ vytvoriť pre vás tento manuál o WooCommerce, preto pevne dúfam, že bude pre vás užitočný. Snažil som sa ho napísať jednoducho, po lopate, pre začiatočníkov bez technického zamerania.

Ak sa nemýlim, je to najrozsiahlejší bezplatný/voľne dostupný online WooCommerce návod ako si spraviť eshop v slovenčine. Verím tomu, že sa vyrovná, či dokonca predčí mnohé platené kurzy.

💡 Tip na záver: Ani po prečítaní tohto návodu si neviete si rady s eshopom? Využite zľavu 5% na WooCommerce kurzy od WP Academy. Exkluzívne pre čitateľov tohto blogu. Pri objednávke kurzu stačí zadať do kolonky kupón názov blogu: jurosko.sk
Pomohol vám tento článok? Podporte ma prosím jeho zdieľaním. 👍

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.