Top 4 WooCommerce pluginy pre dopravu

WooCommerce poskytuje viacero nastavení pre dopravu. Ak ich chcete rozšíriť, potrebujete nájsť vhodné WooCommerce pluginy pre dopravu.

WooCommerce pluginy pre dopravu

Table Rate Shipping for Woocommerce

Table Rate Shipping je praktický prémiový plugin pre dopravu. Poskytuje možnosť viacerých nastavení dopravy. Napríklad v závislosti od sumy objednávky, váhy, rozmeru alebo počtu položiek. Môžete ho použiť aj pre nastavenie dopravy pre rôzne regióny nastavením tabuliek sadzieb pre každú zónu dopravy.

Table Rate Shipping for Woocommerce

Viac info

Shipping Multiple Addresses

Shipping Multiple Addresses umožňuje rozosielanie tovaru, ktorý je objednaný z jedného používateľského účtu, na viacero adries. Užívateľ má v rámci svojho účtu možnosť uložiť viacero adries. Jeden zákazník tak môže objednať tovar pre viacerých ľudí bez toho, aby musel pre každého vytvárať zvlášť objednávku.

Shipping Multiple Addresses

Viac info

WooCommerce Advanced Free Shipping

Pomocou tohto pluginu nastavíte pravidlá pre poskytovanie dopravy zdarma. Pre každú prepravnú sadzbu sa tu dajú vytvoriť viaceré podmienky. Dá sa tiež nastaviť doprava zdarma pre rôzne používateľské role. Nastavenie umožňuje použiť podmienky ako množstvo, kupón pre dopravu zdarma, váha, suma objednávky a podobne.

WooCommerce Advanced Free Shipping

Viac info

Per Product Shipping

Medzi pluginy pre dopravu, ktoré by som chcel spomenúť, patrí aj plugin Per Product Shipping. Umožňuje nastavenie nákladov na dopravu v závislosti na mieste doručenia pre každý druh tovaru. Cena jednotlivých druhov dopravy sa môže líšiť. Tento plugin môže byť užitočný najmä pre e-shopy, ktoré predávajú rozmerovo alebo hmotnostne nadštandardné produkty.

Per Product Shipping

Viac info

Tip: na oficiálnej stránke WooCommerce môžete nájsť už skoro 300 užitočných prémiových pluginov. Taktiež odporúčam pozrieť YITH, kde je množstvo užitočných prémiových pluginov.
Pomohol vám tento článok? Podporte ma prosím jeho zdieľaním. 👍

2 COMMENTS

  1. Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako sa dá vyriešiŤ. Keď mám GEIS dopravu a cena je tam iná napr: do 5 kg 3,3 €, do 10 kg 3,60, do 20 kg 3,80 platba prevodom vopred.

    A potom do 5 kg 4,3 €, do 10 kg 4,6 € , do 20 kg 4,8 € platba na dobierku.

    Nejde mi len o jeden produkt ale keď si napríklad kúpi 6 produktov ktoré majú 1 kg. To bude dokopy 6 kg. Či mi to samé prepočíta. Prosím viete mi poradiť kde to mám nastaviť alebo aký plugin zakúpiť čo najlacnejší?

    • Dobrý deň, ide o nejaký plugin, alebo o štandardné nastavenia dopravy vo WooCommerce?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here