Top 3 WooCommerce pluginy pre emaily

Emailová komunikácia so zákazníkmi je dôležitá súčasť fungovania každého WooCommerce e-shopu. Pre uľahčenie tejto činnosti existujú viaceré WooCommerce pluginy pre emaily. Vybral som z nich tri, na ktoré sa stručne pozrieme v nasledujúcich riadkoch.

Top 3 WooCommerce pluginy pre e-maily

WooChimp — WooCommerce MailChimp Integration

Medzi najznámejšie pluginy pre emaily patrí MailChimp. Pomocou neho môžete odosielať newsletter a spravovať vaše emailové kampane, prípadne zdieľanie na sociálnych sieťach. WooChimp integruje MailChimp do vášho WooCommerce e-shopu. Poskytuje tiež možnosť vytvorenia viacerých zoznamov pre zasielanie e-mailov, vytvorenie skupín odberateľov a mnohé iné funkcie.

WooChimp — WooCommerce MailChimp Integration

Viac info

Follow up email for woocommerce

Plugin Follow up email poskytuje viacero možností nastavenia posielania emailov. Môžete nastaviť zasielanie e-mailov, ak zákazník nedokončí nákup na stránke, notifikáciu po uskutočnení objednávky, keď nastanú zmeny v objednávke, keď sa zákazník prihlási na stránku, ale nič nekúpi, pri rôznych príležitostiach ako sú napríklad narodeniny a podobne. Umožňuje tiež vytváranie a zasielanie zľavových kupónov.

Follow up email for woocommerce

Viac info

SIP Advanced Email Rules for WooCommerce

SIP Advanced Email Rules uľahčuje správu a zasielanie emailov vo Woo. Vďaka tomuto pluginu si môžete vytvoriť zoznamy zákazníkov v závislosti na rôznych kritériách. Môžete vytvoriť zoznam podľa platobnej metódy, ktorú zákazníci použili, na základe metódy dopravy, môžete zaslať zákazníkom napríklad email s kupónom a pripomienkové emaily s prehľadom vašich produktov.

SIP Advanced Email Rules for WooCommerce

Viac info

Tip: na oficiálnej stránke WooCommerce môžete nájsť už skoro 300 užitočných prémiových pluginov. Taktiež odporúčam pozrieť YITH, kde je množstvo užitočných prémiových pluginov.
4.9
14
Pomohol vám tento článok? Podporte ma prosím jeho zdieľaním. 👍

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.