Top 3 WooCommerce pluginy pre emaily

Emailová komunikácia so zákazníkmi je dôležitá súčasť fungovania každého WooCommerce e-shopu. Pre uľahčenie tejto činnosti existujú viaceré WooCommerce pluginy pre emaily. Vybral som z nich tri, na ktoré sa stručne pozrieme v nasledujúcich riadkoch.

Top 3 WooCommerce pluginy pre e-maily

WooChimp — WooCommerce MailChimp Integration

Medzi najznámejšie pluginy pre emaily patrí MailChimp. Pomocou neho môžete odosielať newsletter a spravovať vaše emailové kampane, prípadne zdieľanie na sociálnych sieťach. WooChimp integruje MailChimp do vášho WooCommerce e-shopu. Poskytuje tiež možnosť vytvorenia viacerých zoznamov pre zasielanie e-mailov, vytvorenie skupín odberateľov a mnohé iné funkcie.

WooChimp — WooCommerce MailChimp Integration

Viac info

Follow up email for woocommerce

Plugin Follow up email poskytuje viacero možností nastavenia posielania emailov. Môžete nastaviť zasielanie e-mailov, ak zákazník nedokončí nákup na stránke, notifikáciu po uskutočnení objednávky, keď nastanú zmeny v objednávke, keď sa zákazník prihlási na stránku, ale nič nekúpi, pri rôznych príležitostiach ako sú napríklad narodeniny a podobne. Umožňuje tiež vytváranie a zasielanie zľavových kupónov.

Follow up email for woocommerce

Viac info

SIP Advanced Email Rules for WooCommerce

SIP Advanced Email Rules uľahčuje správu a zasielanie emailov vo Woo. Vďaka tomuto pluginu si môžete vytvoriť zoznamy zákazníkov v závislosti na rôznych kritériách. Môžete vytvoriť zoznam podľa platobnej metódy, ktorú zákazníci použili, na základe metódy dopravy, môžete zaslať zákazníkom napríklad email s kupónom a pripomienkové emaily s prehľadom vašich produktov.

SIP Advanced Email Rules for WooCommerce

Viac info

Tip: na oficiálnej stránke WooCommerce môžete nájsť už skoro 300 užitočných prémiových pluginov. Taktiež odporúčam pozrieť YITH, kde je množstvo užitočných prémiových pluginov.
Pomohol vám tento článok? Podporte ma prosím jeho zdieľaním. 👍

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.