Top 4 WooCommerce pluginy pre zľavové kupóny

Zľavové kupóny (discount coupons) pre WooCommerce sú výborným nástrojom na podporu predaja. Existuje viacero rozšírení, ktoré vám umožnia tento marketingový nástroj lepšie využiť.

Top 5 WooCommerce pluginov pre zľavové kupóny

WooCommerce Store Credit

Plugin Store Credit umožňuje vytvárať zľavové kupóny s kreditom. Zákazník tak nemusí svoj kupón minúť na jeden krát. Použitie kupónu je obmedzené dátumom exspirácie. Uľahčuje tiež rozosielanie kupónov zákazníkom cez e-mail.

WooCommerce Store Credit

Viac info

Free Gift Coupons

Free Gift Coupons vytvára zľavové kupóny, ktoré umožňujú zákazníkovi so správnym kódom kupónu získať tovar zdarma. Je to výborný marketingový nástroj pre povzbudenie zákazníkov ku kúpe konkrétneho tovaru, ku ktorému dostanú ako darček kupón na tovar zadarmo.

Free Gift Coupons

Viac info

Smart Coupons for WooCommerce

Smart Coupons umožňuje vytvárať rôzne druhy zľavových a darčekových kupónov, vytvárať zľavy za kliknutie na konkrétnu URL, nastavovať zľavy na tovar a podobne.

Smart Coupons for WooCommerce

Viac info

Volume Discount Coupons

Veľmi užitočný plugin na podporu predaja. Vďaka WooCommerce Volume Discount Coupons nastavíte zľavy pri zakúpení určitého množstva tovaru. Informáciu o výške zľavy si zákazník nájde na karte produktu. Plugin automaticky zobrazí poskytnutú zľavu aj v košíku.

WooCommerce Volume Discount Coupons

Viac info

Tip: na oficiálnej stránke WooCommerce môžete nájsť už skoro 300 užitočných prémiových pluginov. Taktiež odporúčam pozrieť YITH, kde je množstvo užitočných prémiových pluginov.
Pomohol vám tento článok? Podporte ma prosím jeho zdieľaním. 👍

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.