6 COMMENTS

 1. Super článok, som total amatér, upravujem šablónu Blogdot pre svoj blog, nechcem hned publikovať, uložím si koncept po každej zmene. A po opätovnom prihlásení opäť začínam odznovu. Vseeetko zmizne a neviem sa k tomu dostať. Uz som si stiahla aj poslednu zálohu, ale čo s tym množstvom súborov ? Mam pocit. Ked vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Intuitív a user friendly ale nie pre laika 😇. Kde robim chybu….???

  • Takto by sa to nemalo správať. Žiaľ, takto na diaľku nedokážem identifikovať príčinu. A keby ste to dali na skúšku publikovať, tak zmeny zostanú uložené?

 2. Ahoj, už 2 dni hľadám a nenašla som, tak sa obraciam na teba opäť s prosbou. Chcem pridať link do svojho článku. Avšak link mi zobrazí resp. nezobrazí (aj keď tam je) splýva s bielym pozadím stránky. Tak som skúsila zmeniť prirodzenú farbu písma linku (prirodzená je modrá – myslím skopírovaný link). Čiže aby nesplývala s pozadím, dala som link do čiernej farby, čo už na stránke vidieť, avšak nevyzerá ako „klikateľný link“, keďže je čiernej farby, ale ako text, pričom dá sa na ňho kliknúť a presmeruje ma.
  Prikladám ti tu link priamo na článok a skopírovaný link v ňom:
  https://www.miamp.sk/2020/04/09/knihy-ktore-mi-zmenili-zivot-%f0%9f%96%a4/
  Link sa nachádza pri odrážke.

  2. otázka, ktorá s tým súvisí je podobná, pretože pozadie stránky mám biele a menu alebo kategórie sú čiernym písmom, avšak na stránke, keď dám kurzor na názov z menu napr. RECEPTY – splýva s bielym pozadím. Vyskúšaj si prosím.

  Už 2 dni sa s tým trápim. Vieš mi s tým prosím pomôcť?
  Srdečne ďakujem

  • Ahoj, žiaľ v tomto ti na diaľku neviem pomôcť. Týka sa to tvojej šablóny – buď sa to bude nájsť niekde v jej nastaveniach alebo bude treba zmeniť CSS štýlovanie. Napísal som ti email.

 3. Ďakujem pekne za odpoveď.
  Myslela som si, že to bude asi šablónou ..

  Link, ktorý som vložila do článku splýval s mojím pozadím, preto som to vymyslela tak, že som do linku dala farebné pozadie a už je viditeľný. Jupííí 😉

  Ako to je, ak mám stránku vytvorenú v súčasnej šablóne a chcela by som ju zmeniť? To, čo je na stránke tam ostane, iba sa to prispôsobí novej šablóne, alebo je potrebné všetko odznova nastavovať?

  • Zmena šablóny – to závisí v čom je vytvorené vnútro stránok – či v default WordPress editore, alebo v nejakom page builderi ako je napríklad elementor – a či tento builder podporuje aj nová šablóna. Asi najjednoduchšia vec ako si to overiť je si to odskúšať – nainštalovať si a dočasne aktivovať novú šablónu. A ak to nebude v poriadku, aktivovať odznova pôvodnú šablónu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here